Fonte La Perna Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 5 gasten
  • 3 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Deze gesitueerde in Polverigi Fonte La Perna Villa Polverigi ligt op 2 km van het Museo della Rocca delle Armi Antiche en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    Gasten de Rocca di Offagna op 10 minuten met de auto vinden en het centrum van Polverigi binnen 15 minuten te voet bereiken. Deze vakantieboerderij is niet ver van Teatro della Luna genesteld. Fonte La Perna Villa ligt op 2,1 km van de Chiesa Di Santa Lucia en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.

    De villa beschikt over een kitchenette en voorzieningen op de kamers zoals airconditioning. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De woning biedt een kitchenette, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Er zijn ook een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Populaire activiteiten zijn duiken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer042038-AGR-00003,IT042038B5EF77PZ3Z

    Kameropties bij Fonte La Perna Villa Polverigi

    De villa beschikt over een kitchenette en voorzieningen op de kamers zoals airconditioning. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Fonte La Perna Villa Polverigi Bedden foto Fonte La Perna Villa Polverigi Wastafels foto Fonte La Perna Villa Polverigi Voorzieningen foto Fonte La Perna Villa Polverigi Toiletten foto Fonte La Perna Villa Polverigi Kamer foto Fonte La Perna Villa Polverigi Bedden foto Fonte La Perna Villa Polverigi Bedden foto
    Deluxe Driepersoonskamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Fonte La Perna Villa Polverigi Bedden foto Fonte La Perna Villa Polverigi Kamer foto Fonte La Perna Villa Polverigi Wastafels foto Fonte La Perna Villa Polverigi Bedden foto Fonte La Perna Villa Polverigi Wastafels foto
    Double Kamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Fonte La Perna Villa Polverigi Gangen foto Fonte La Perna Villa Polverigi Wastafels foto Fonte La Perna Villa Polverigi Kamer foto Fonte La Perna Villa Polverigi Kamer foto Fonte La Perna Villa Polverigi Keuken foto Fonte La Perna Villa Polverigi Bedden foto Fonte La Perna Villa Polverigi Keuken foto
    Studio

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Fonte La Perna Villa Polverigi

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Fonte La Perna Villa Polverigi

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de vakantieboerderij?
      Ja, een gedeelde keuken, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in de vakantieboerderij.
    • Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Fonte La Perna Villa?
      Gasten van Fonte La Perna Villa kunnen onder andere de Rocca di Offagna (2 km), het Museo della Rocca delle Armi Antiche 2,1) en Teatro della Luna 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Fonte La Perna Villa Polverigi